O společnosti

Společnost GeoBen s.r.o. byla založena roku 1998 a svou činností navazuje na 30-ti letou praxi samostatného geodeta Daniela Beňovského. Sídlo společnosti se nachází ve Velkém Březně nedaleko Ústí nad Labem. Naši provozovnu najdete v centru Ústí nad Labem na adrese Beethovenova 86/19. Nabízíme a zajišťuje komplexní geodetický servis. Geodetické služby nabízíme občanům, drobným stavebníkům, státním organizacím, firmám i projektantům.

V souladu s filosofií naší společnosti se snažíme maximálně vycházet vstříc potřebám našich zákazníků. Poskytujeme rychlé a pružné služby spojené vždy s maximální přesností. Veškeré uvedené služby provádíme na základě smlouvy nebo písemné objednávky v předem dohodnutých termínech za smluvní ceny, případně za ceny v hodinové sazbě doplněné o cestovní výdaje. Při práci využíváme moderních plně digitálních technologií. Geodetické služby poskytujeme nejen v okolí našeho sídla, ale po dohodě v podstatě na celém území ČR.

Ve své činnosti se zaměřujeme zejména na geodetická činnost ve výstavbě (komunikace, mosty, průmyslové areály, obchodní centra, ...), měření prostorových vztahů jeřábových drah, konstrukcí a měření geometrie jeřábů.

Výsledky zeměměřických, resp. geodetických činností jsou vždy ověřovány úředně oprávněným zeměměřickým inženýrem dle § 12 zákona č. 200/1994 Sb., o zeměměřictví a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením, v platném znění. Naše geodatická a měřící technika je pravidelně kalibrovaná. Jsme pojištěni vůči možným škodám na majetku objednatele.