Nabídka služeb

Společnost GeoBen s.r.o. provádí veškeré zeměměřičské činnosti. Zaměřuje se především na inženýrskou geodézii – geodetickou činnost ve výstavbě a s tím spojené služby – a speciální geodetické práce.

Geodetické služby poskytujeme nejen v okolí našeho sídla, ale po dohodě na celém území ČR. Naměřené hodnoty můžeme ihned v terénu zpracovat na přenosném počítači.

Při práci využíváme moderních plně digitálních technologií. Využíváme technologií společnosti Spectra Precission – Trimble. Používáme vysoce přesné pravidelně kalibrované geodetické přístroje jako např. plně robotizovanou totální stanici GEODIMETER 640, která nám umožňuje automatické měření vzdáleností až do 4 500m na jeden hranol s přesností 0,1 mm a odečítání úhlů s přesností na 5 desetinných míst. Široké technické zázemí nám dovoluje maximálně zefektivnit a urychlit veškeré geodetické činnosti.

Detailní a grafické zpracování provádíme v naší kanceláři za pomoci programů Geus a Kokeš s přímým výstupem grafických dat do DXF či DGN formátů (AutoCAD, Microstation) a tiskovým výstupem na plnobarevný plotr.